Strona głównaKosmetykiTanie lakiery hybrydowe, czy można liczyć na taką samą jakość jak z...

Tanie lakiery hybrydowe, czy można liczyć na taką samą jakość jak z salonu?

Faktem jest, że paznokcie hybrydowe cieszą się bardzo dużą popularnością. Trzeba jednak wiedzieć, że wizyta w salonie kosmetycznym to spory wydatek. Alternatywą jest kupowanie zestawów do lakierów hybrydowych. Niestety to również nie jest bardzo mały koszt (za lampę wraz z zestawem lakierów). Dlatego też wiele osób zastanawia się czy warto dać szanse tańszym odpowiednikom oryginalnych lakierów.

Gdzie można kupić tańsze lakiery hybrydowe?

Tańsze odpowiedniki lakierów hybrydowych dostaniemy w różnego rodzaju drogeriach kosmetycznych oraz dyskontach. Znajdziemy je również w tak zwanych marketach. Mówiąc o dwóch ostatnich, należy uważać ze względu na możliwość wystąpienia uczulenia. Warto mieć to na uwadze. Tanie lakiery hybrydowe można również znaleźć w drogeriach, które specjalizują się w paznokciach oraz ogólnych akcesoriach kosmetycznych. Warto również polować na promocje w drogeriach kosmetycznych, ponieważ często zdarzają się duże obniżki cen na akcesoria do robienia paznokci. Warto również sprawdzać małe lokalne sklepy, ponieważ tam ceny są zazwyczaj dużo niższe. Warto również sprawdzać mało znane sklepy internetowe z kosmetykami. Tam ceny mogą być dużo niższe niż w najbardziej znanych drogeriach, ale trzeba mieć na uwadze ryzyko związane z małą renomą marki.

O czym należy pamiętać kupując tańszy lakier hybrydowy?

Kupując tańszy lakier hybrydowy, warto pamiętać o paru rzeczach. Między innymi, że istnieje ryzyko, że nie będzie on odpowiednio wysychał. Będzie on przez to wymagał dodatkowego czasu pod odpowiednią lampą. Kolejną rzeczą są uczulenia. Tańsze odpowiedniki stosunkowo częściej wywołują reakcje alergiczne, więc jeśli mamy wrażliwą skórę dłoni, powinnyśmy sobie odpuścić zamienniki. Kolejną rzeczą, którą warto mieć na uwadze jest fakt, że należy go mimo wszystko dobrze zaaplikować. Dużo użytkowników zwala odpryski, które robią się na paznokciach, na cenę lakieru, ale jest tylko i wyłącznie kwestia umiejętności. Dobrym sposobem będzie przećwiczenie sobie wzoru na tipsach bądź stelażach.

Podsumowując, dobrze wybierać lakiery hybrydowe uznanych marek, gdyż tańsze odpowiedniki mają niestety dosyć długą listę minusów. Tym bardziej, że czasami da się upolować dobrej jakości lakier renomowanej marki w atrakcyjnej cenie.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne