Strona głównaKosmetykiStylizacja paznokci co wybrać dla siebie?

Stylizacja paznokci co wybrać dla siebie?

Wiele osób dba o paznokcie w domowym zaciszu, nie ma jednak nic przyjemniejszego niż wizyta u kosmetyczki, nieprawdaż? Z pewnością każda z nas ma swoje ulubione metody na manicure, warto jednak wiedzieć, że kiedyś dbanie o paznokcie nie było tak proste jak obecnie. Wszystko zależne jest od stanu naszych paznokci, czy są one słabe, czy chcemy przedłużenia płytki, a może zależy nam tylko na trwałym kolorze. 

Metoda żelowa, dla kogo jest polecana i czy wykonasz ją w domu?

Obecnie dostępne są żele do paznokci w różnym przedziale cenowym. Do zakupu żelu nie wymagane jest posiadanie certyfikatu, jednak zabierając się do tej metody trzeba mieć jakieś pojęcie na temat stylizacji paznokci. Brak wiedzy skutkować może zniszczeniem płytki paznokcia.

Żel led do paznokci z pewnością jest bardzo pomocny w przypadku płytki słabej i cienkiej. Na pewno nie należy obawiać się zniszczenia paznokci, jeśli wybierzemy sprawdzony salon.  Obecnie do tej metody stosuje się specjalne formy. Dodatkowo obecne żele są o wiele lepszej jakości, często mają właściwości wzmacniające na płytki, są elastyczne i pozwalają cieszyć się naprawdę trwałym manicure przez co najmniej cztery tygodnie.

Żele led mimo wszystko warto wykonać w sprawdzonym salonie kosmetycznym. Nie podejmujemy też samodzielnych prób usuwanie takich żeli, bowiem są one trwałe i trudne do samodzielnego ściągnięcia w warunkach domowych i bez pomocy frezarki.

Manicure hybrydowy, metoda dla każdego?

Z pewnością metody manicure stały się o wiele prostsze, dużo ułatwiło pojawienie się nowoczesnego manicure hybrydowego. Jeszcze kilka lat temu lakiery hybrydowe kosztowały o wiele więcej i ciężko było zakupić dobry produkt stacjonarnie.

Wykonanie manicure hybrydowego w warunkach domowych jest bardziej bezpieczne niż metoda żelowa. Dostępne są lakiery o formule 2w1, a nawet 3w1, czyli baza, kolor i top w jednej buteleczce. Pozwala to na oszczędność czasu. Często lakier hybrydowy zachowuje się jak żel samopoziomujący, nie spływa na skórki i pozwala na uzyskanie równomiernej warstwy produktu. Elastyczna formuła gwarantuje trwałość i wygodę zastosowania.

Metoda żelowa i lakiery hybrydowe dają nam różne możliwości. Decydując się na hybrydy w domu warto zapoznać się z techniką ich prawidłowego wykonania oraz dopasować odpowiedni produkt dla siebie.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne