Strona głównaModaSuknia na wyjątkowy dzień

Suknia na wyjątkowy dzień

Ślub to wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaj okazja, na którą zakłada się suknie ślubną. Warto wybrać więc model idealnie dopasowany do charakteru i sylwetki Panny Młodej tak by wyglądała zjawiskowo w tym dniu. Wybór odpowiedniego modelu i kroju sukni nie jest wcale taki łatwy, można mieć wyśniony model, który idealnie wygląda na zdjęciu, ale na sylwetce będzie układał się nie najlepiej. Dlatego poszukiwania sukni ślubnej warto rozpocząć wcześniej by przed ślubem nie dokładać sobie dodatkowych stresów związanych z niegotową suknią.

Wybór modelu sukni

Wybór modelu sukni ślubnej musi być przemyślany i dobrany tak, żeby Panna Młoda czuła się w niej nie tylko pięknie, ale też komfortowo. W końcu ma w niej przetańczyć całą noc. W pierwszej kolejności należy dobrać sukienkę do budowy ciała. Jeśli przyszła Panna Młoda ma zgrabne nogi warto to wyeksponować np. sukienką z rozcięciem. Jeśli atutem są szczupłe ramiona warto postawić na sukienkę, która podkreśli ten atut urody i wybrać model z odkrytymi ramionami. Podobnie jak z atutami sylwetki, które chce się wyeksponować można przy wyborze sukni zawalczyć z mankamentami sylwetki, jeśli Panna Młoda ma jakiś słaby punkt np. wystające boczki czy tatuaż, którego nie chce eksponować w dniu ślubu można wybrać krój sukienki, która pozwoli zatuszować niedoskonałości.

Czym powinna charakteryzować się suknia ślubna?

Wchodząc do salonu sukien ślubnych i widząc ogromny wybór sukien można mieć mętlik w głowie, którą przymierzyć. Warto skorzystać z fachowego doradztwa osoby pracującej w salonie, która suknie ślubne zna na pamięć i doradzi krój, który będzie ładnie leżeć na sylwetce. Oczywiście ostateczny wybór powinien należeć do Panny Młodej, ale czasem delikatna sugestia osoby patrzącej na Pannę Młodą może pomóc w wyborze tej jedynej sukni, która będzie towarzyszyć kobiecie w Jej wyjątkowym dniu w życiu. Przymierzając kilka sukien ślubnych można dobrać taką, w której kobieta poczuje się najlepiej. Będzie zachwycać swoim wyglądem i poczuje się pewna siebie.

Dobrze dobrana suknia ślubna powinna charakteryzować się przede wszystkim wygodą w jej noszeniu, dobranym krojem pasującym do danej sylwetki, a dodatkowo założenie jej ma uszczęśliwiać Pannę Młodą.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne