Jak budować wizerunek żelem budującym?

0
106

Piękne i zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety. Regularne zabiegi pielęgnujące, peelingi i maseczki odżywiające skórę mogą jednak nie wystarczyć, aby uzyskać piorunujące wrażenie. W ostatnim czasie kobiety upodobały sobie manicure jako synonim elegancji, dbania o siebie. Co, jednak, gdy natura nie obdarzyła nas piękną płytką paznokci? Kiedy zwykły lakier zawodzi, odpryskując przy każdej możliwej okazji, na ratunek przychodzi manicure hybrydowy i żelowy.

Zniszczona płytka – co zrobić?

Kiedy Twoja naturalna płytka paznokcia nie stanowi dobrej podstawy dla stworzenia jakiegokolwiek zdobienia, wykorzystaj żel budujący. Dzięki niemu na nowo stworzysz pożądany kształt paznokcia bez konieczności ingerencji chirurgicznych. Żel UV, dzięki utwardzeniu w lampie, gwarantuje kilkutygodniową długotrwałość. Możesz się cieszyć pięknym kształtem aż do momentu odrostu i konieczności nadlania żelu led. Rozwiać należy również wszelkie obawy związane ze szkodliwością żelu uv led. Produkty te są szczegółowo zbadane, nie doprowadzają paznokci do żółknięcia, a sam zabieg jego nakładania jest bezbolesny.

Nie tylko dla profesjonalistów

Obecnie odchodzi się od utartego przekonania, że z pięknymi paznokciami wyjść można jedynie z dobrego salonu kosmetycznego. Manicure żelowy równie dobrze zrobić możesz we własnym zaciszu domowym. Wystarczy, że zaopatrzysz się w odpowiedni sprzęt, a efekt jak z salonu będzie murowany. Co będzie więc potrzebne?:

  • lampa UV LED
  • żel uv do paznokci, a najlepiej żel budujący
  • lakier hybrydowy z kolorem
  • pilniczki, cążki do usuwania skórek
  • bloczek polerski
  • cleaner
  • oraz odrobina cierpliwości

Aby nauczyć się samodzielnego wykonywania manicure’u sięgnąć możesz po dostępne w Internecie tutoriale, które nie tylko pokażą Ci, jak nakładać żel budujący UVale i twórczo zainspirują malowniczymi zdobieniami czy kształtami. Żele UV to jednorazowa inwestycja na długie miesiące. Ze względu na swoją trwałość jest niezwykle wydajny i dzielnie znosi wszelkie fizyczne obciążenia, których nasze dłonie doznają na co dzień.