Cena, a jakość lakierów hybrydowych

0
126

Manicure wykonany lakierami hybrydowymi jest w Polsce bardzo popularny. Firmy prześcigają się, aby przyciągnąć swoje klientki coraz to nowymi tonami kolorystycznymi, inspiracjami z ich wykorzystaniem, a także gotowymi stylizacjami. Dlaczego? Bo konkurencja jest wręcz gigantyczna. Tym bardziej, że coraz więcej firm wyszło naprzeciw klientowi detalicznemu i teraz każdy w zaciszu domu może taki manicure wykonać. Jaki jest więc stosunek jakości do ceny? Czy opłaca się kupować tanie lakiery hybrydowe?

Czy tanio oznacza źle?

Czy tanie lakiery hybrydowe muszą być słabej jakości? Absolutnie nie! Średnia cena lakieru hybrydowego do paznokci waha się w okolicach 30 zł. Jeśli chcemy mieć wiele wariantów kwota szybko robi się wysoka. A przecież chyba każdy lubi kupić coś taniej. Warto jednak czytać etykiety! Unikaj produktów, które mają w swoim składzie toluen czy formaldehyd. Są niebezpieczne dla Twojego zdrowia i wywołują alergie. Gęstszy lakier hybrydowy, będzie łatwiejszy w opracowaniu. Pamiętaj także, aby butelka z lakierem była ciemna. Jeśli tani lakier spełnia te wszystkie warunki – kupuj śmiało.

Za co płacimy słono?

Marki o ugruntowanej pozycji na rynku lakierów hybrydowych często mają ceny wyższe. Wynika to przede wszystkim z rozpoznawalności marki, szerokiej oferty towarzyszącej, ale także ilości wkładu włożonego w marketing. Czy to oznacza, że taki lakier nie jest dobrej jakości? Nawet tak nie myśl. Duże marki, aby utrzymywać swoją popularność i zainteresowanie klientek muszą utrzymywać wysoką jakość swoich produktów. To zawsze są ciemne butelki, skład pozbawiony szkodliwych substancji, ale także wysoka pigmentacja zapewniająca idealne pokrycie paznokci dwiema warstwami lakieru. To ważne ponieważ pokazuje nam to wydajność produktu.

Droższe marki proponują nam także często programy lojalnościowe, aplikacje na telefon, częste promocje, w których lakiery można kupić w bardzo przystępnych cenach. Wybierz lakier w ulubionym kolorze pamiętając o kilku zasadach bezpieczeństwa, a będą to najlepsze lakiery hybrydowe bez względu na cenę.